Companies found: 286

4smartlogistics GmbH

Germany Hall: 1 Booth: C6

ACETAIA TERRA DEL TUONO SRL

Italy Hall: 1 Booth: B10

Acril Holdings (Pvt) Ltd

Sri Lanka Hall: 1 Booth: G11

ACTIVLAB

Poland Hall: 2 Booth: L3

Advantic Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: J20

Agrosmak Zakład Produkcji Przypraw

Poland Hall: 3 Booth: M6

Air Products sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: C18

Aker BioMarine

Norway Hall: 2 Booth: K8

Al Barakah Dates

Poland Hall: 1 Booth: F17

AleBrowar Sp z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: N10

Allcor

Poland Hall: 1 Booth: G13

ALLGOT

South Korea Hall: 1 Booth: F28

Alta Saska Sp. z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: N3

Alu lids

Poland Hall: 2 Booth: K18

Ambasada Republiki Slowackiej

Slovakia (Slovak Republic) Hall: 1 Booth: E13

Amicogen, Inc.

South Korea Hall: 2 Booth: K17

Amita Health Care Sp. z o. o.

Poland Hall: 2 Booth: H12

Antiche Cascine S.p.A.

Italy Hall: 1 Booth: B31

Antico Casale dei Conti

Italy Hall: 1 Booth: B38

Anverally & Sons (Pvt) Ltd.

Sri Lanka Hall: 1 Booth: E4

Aproli Bari Società Cooperativa Agricola

Italy Hall: 1 Booth: B15

ARI SUSAM SAN. VE TIC. A.S.

Turkey Hall: 1 Booth: F2

ARK KONSERVECILIK LTD. STI.

Turkey Hall: 1 Booth: F6

Aronpharma Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: J1

Astrata Europe B.V.

Netherlands Hall: 1 Booth: C10

Azelis Poland Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: L5

AZERPOLTRADE Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: F11

Balviten Glutefree Spółka z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: N14

Barentz Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: L9

Bart sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: J1

Battler Tea

Sri Lanka Hall: 1 Booth: E10

Beagley Copperman

Poland Hall: 1 Booth: F15

Beak Beak

Poland Hall: 3 Booth: M7

Bellavita Pizza Academy

Italy Hall: 1 Booth: B12

BERTO POLSKA

France Hall: 1 Booth: C20

Bestpharma Sp. z o. o.

Poland Hall: 2 Booth: J12

Bezmięsny

Poland Hall: 3 Booth: P9

Bial-Mich sp. z o.o., sp. k.

Poland Hall: 1 Booth: C19

Bio-Concept Plus Andrzej Brzyski

Poland Hall: 3 Booth: N10

BioCell Technology International GmbH

Germany Hall: 2 Booth: J14

Biofarm 🇹🇳

Tunisia Hall: 1 Booth: D5

Biomol-Med sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: K19

Bioone Natural sp. z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: N15

Biossom

Poland Hall: 3 Booth: M4

Biotech Evolution Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: H14

Blitz Natural Power

Poland Hall: 3 Booth: M5

BLOG SRL

Italy Hall: 1 Booth: B19

Bobajoy Gida

Turkey Hall: 1 Booth: F4

Bogana Vini

Italy Hall: 1 Booth: B5

BRH Ambasady Tajlandii Edit Entry

Thailand Hall: 1 Booth: E22

BROWAR GŁUBCZYCE S.A.

Poland Hall: 1 Booth: F36

Burak Tarim Urunleri Ticaret Ltd Sti

Turkey Hall: 1 Booth: F1

C.E. Roeper GmbH

Germany Hall: 2 Booth: K2

Caffè Quaranta

Italy Hall: 1 Booth: B40

Cagdas Ambalaj

Turkey Hall: 1 Booth: F7

Caseificio Gallone

Italy Hall: 1 Booth: B28

caseificio Ponte molinello

Italy Hall: 1 Booth: B12.2

Cen.tra.l. srl

Italy Hall: 1 Booth: B41

CEYLON TEA LAND (PVT) LTD

Sri Lanka Hall: 1 Booth: E11

CHARALAMBIDES CHRISTIS LTD

Cyprus Hall: 1 Booth: D13

Chłodnie Składowe Real S.A.

Poland Hall: 1 Booth: C5

Consorzio Gourm.it

Italy Hall: 1 Booth: B9

Cools

Poland Hall: 1 Booth: G3

Costa Ligure

Italy Hall: 1 Booth: B35

CSB-System Polska Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: E25

CULTURED FOODS SP. Z O.O.

Poland Hall: 3 Booth: M10

CYDR CHYLICZKI

Poland Hall: 1 Booth: D1

Daivida, UAB

Lithuania Hall: 1 Booth: G15

Dalinuts Sp. z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: P2

Dary Sadu

Poland Hall: 3 Booth: N18

DELIPLANET

Poland Hall: 1 Booth: F27

Dersut Caffè

Italy Hall: 1 Booth: B34

Doctor Life Sp z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: L12

Dolina Dobra

Poland Hall: 1 Booth: C14

Don Gastronom Hiszpania

Poland Hall: 1 Booth: F25

Don Tomasi srl

Italy Hall: 1 Booth: B17

Drukarnia A-Z Color sp. z o. o. sp. k.

Poland Hall: 1 Booth: E26

Ealdwin Tea

Czech Republic Hall: 1 Booth: F14

Eberspaecher sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: C11

Eco Containers Balticon Group

Poland Hall: 1 Booth: C3

Eco-Clean Tomasz Malanowicz

Poland Hall: 1 Booth: D15

ECOSNACKS.PL Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: D2

EkoAnka

Poland Hall: 3 Booth: N17

EKOVOLTIS SP. Z O.O.

Poland Hall: 1 Booth: G12

ELESKO a.s.

Slovakia (Slovak Republic) Hall: 1 Booth: E13

Empire Teas (Pvt) Limited

Sri Lanka Hall: 1 Booth: E8

English Tea Shop Polska

Poland Hall: 3 Booth: L1

Ennour Dates

Tunisia Hall: 1 Booth: D5

EnoVia s.r.o.

Slovakia (Slovak Republic) Hall: 1 Booth: E13

Eterno s.c.

Poland Hall: 1 Booth: D1

EUROPEAN FOOD & WINE

Slovakia (Slovak Republic) Hall: 1 Booth: F19

European Food International

Romania Hall: 1 Booth: F16

Everom Sp.z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: G4

EXOTIC FOOD PUBLIC COMPANY LIMITED

Thailand Hall: 1 Booth: E23

Falken Trade Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: H8

Famobra GmbH

Germany Hall: 1 Booth: F20

Fenchem EU

Czech Republic Hall: 2 Booth: J5

Ferrara & Co. srl

Italy Hall: 1 Booth: B7

FIGA Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne

Poland Hall: 3 Booth: N10

Firma W.Lewandowski P.H.U. Wiesław Lewandowski

Poland Hall: 1 Booth: G19

FLAVOURS FACTORY

Poland Hall: 2 Booth: K9

FMCG Solution Sp zo.o

Poland Hall: 1 Booth: F21

FoodBugs - Owady Jadalne

Poland Hall: 3 Booth: N8

FoodFakty

Poland Hall: 1 Booth: F33

FoTam Group Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: K12

FRIGO LOGISTICS SP. Z O. O.

Poland Hall: 1 Booth: C9

FRIZI

Poland Hall: 1 Booth: D10

GEBHARDT Logistic Solutions GmbH

Germany Hall: 1 Booth: C7

GF Sp. z o.o. partner of Polini Group Italia

Poland Hall: 1 Booth: E2

GINLAC KUAN

South Korea Hall: 2 Booth: L8

GLADEM HERBALS

Poland Hall: 3 Booth: P14

Gladio Group

Poland Hall: 3 Booth: L4

Global Pet's Food Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: E12

GOFIO LA PIÑA

Spain Hall: 1 Booth: B33

Grajfka Manufaktura

Poland Hall: 3 Booth: N10

GRANGO

Poland Hall: 2 Booth: H7

Green oliva

Tunisia Hall: 1 Booth: D5

Greenvit sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: J1

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: C15

GUANGXI GOLDEN THROAT CO.,LTD.

China Hall: 2 Booth: H4

Gustavo Gusto GmbH & Co. KG

Germany Hall: 1 Booth: F24

Hangzhou Skyherb Technologies Co.,Ltd.

China Hall: 2 Booth: K5

Harke Polska sp. z o.o. sp. k.

Poland Hall: 2 Booth: K16

HERO

Poland Hall: 2 Booth: H3

HOPI PL POLAND

Poland Hall: 1 Booth: C4

HORTIMEX Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: J7

HSH Chemie

Poland Hall: 2 Booth: K14

I.SA.F. salumi S.r.l.

Italy Hall: 1 Booth: B39

Igino Mazzola Spa

Italy Hall: 1 Booth: B18

Ilgezeem

Latvia Hall: 1 Booth: F31

Innovative Pharma Baltics

Lithuania Hall: 2 Booth: H5

INTARCON

Spain Hall: 1 Booth: C21

INTERCHEMALL Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: D1

ITALIAN CHAMBER OF COMMERCE AND INDUSTRY IN POLAND

Italy Hall: 1 Booth: B1

ITALIAN TRADE AGENCY

Italy Hall: 1 Booth: B25

Itoliva

Italy Hall: 1 Booth: B8

JK Sp. z o.o. - ZM Jasiołka

Poland Hall: 3 Booth: N10

JSC "Miltinuko receptas"

Lithuania Hall: 3 Booth: M8

K.R.S. Spicy Food Co., Ltd.

Thailand Hall: 1 Booth: E20

Klimeko sp. z o.o. sp.k.

Poland Hall: 3 Booth: N10

Krajowa Rada Suplementów i Odżywek (KRSiO)

Poland Hall: 2 Booth: L13

KSM-66 Ashwagandha

India Hall: 2 Booth: K4

Kuchnie Świata S.A.

Poland Hall: 1 Booth: D14

KUHOVAR LLC

Ukraine Hall: 1 Booth: G8

Kuvings Polska

Poland Hall: 3 Booth: L2

LABORATORIUM GBA POLSKA

Poland Hall: 1 Booth: D17

LANGGUTH GmbH

Germany Hall: 1 Booth: E29

Le diplomate markets sp zoo

Poland Hall: 1 Booth: G21

LI CAMENNERE WINES -AZ.AGR.COSIMO VESTITA

Italy Hall: 1 Booth: B3

Liran

Czech Republic Hall: 1 Booth: G18

LIVERA SRL

Italy Hall: 1 Booth: B14

LÓLIO - FRANTOIO PAPARELLA

Italy Hall: 1 Booth: B36

M.Pelczar Chocolatier

Poland Hall: 1 Booth: D2

Mac-Pol Konrad Kurcz

Poland Hall: 1 Booth: D2

Magazyn biznes i EKOLOGIA

Poland Hall: 3 Booth: M9

Malwa Food Company Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: D1

MANGINI S.p.A.

Italy Hall: 1 Booth: B37

Mateo sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: F30

Medovnik Originál

Czech Republic Hall: 1 Booth: D9

Metroopack Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: C13

Ministry of Energy, Commerce and Industry, Republic of Cyprus

Cyprus Hall: 1 Booth: D12

Młyn Niedźwiady A.Siewkowski Sp.k.

Poland Hall: 3 Booth: N10

MOLINO SCOPPETTUOLO SRL

Italy Hall: 1 Booth: B12.1

Mooroz

Poland Hall: 1 Booth: C22

MPI NutriPharma B.V.

Netherlands Hall: 2 Booth: H11

Na Zdrowie Edyta Występek

Poland Hall: 1 Booth: D2

NALEWKI STAROPOLSKIE KAROL MAJEWSKI I WSPÓLNICY SP. Z O. O.

Poland Hall: 1 Booth: D1

Naturalne Herbaty Sp. z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: P12

NERANO GLUTEN FREE/VEGAN

Poland Hall: 3 Booth: N2

New Mountain

Poland Hall: 3 Booth: N4

NewCold

Poland Hall: 1 Booth: C16

NHU EUROPE GmbH

Germany Hall: 2 Booth: K20

NordPol Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: F29

NORSAN POLSKA

Poland Hall: 2 Booth: L6

Nortrade Pharma sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: L7

NPG EUROPE Sp. z o.o

Poland Hall: 1 Booth: G10

Nsoft Ltd

Lithuania Hall: 1 Booth: E35

Nudle Śląskie BIO

Poland Hall: 3 Booth: N10

Nutraceuticals Group

United Kingdom Hall: 2 Booth: J21

NUTRICODE

Poland Hall: 2 Booth: K7

Nutropharma

Poland Hall: 2 Booth: H10

OEX Cursor

Poland Hall: 3 Booth: P13

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych "Polska Ekologia"

Poland Hall: 3 Booth: N10

Oleoestepa S.C.A.

Spain Hall: 1 Booth: G17

Olio GangaLupo

Italy Hall: 1 Booth: B11

Olivit Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: J19

Olivo Cold Logistics

France Hall: 1 Booth: C17

Organic Winery Widerna

Austria Hall: 3 Booth: P1

Orlik & Partners Adwokacka Spółka Partnerska

Poland Hall: 1 Booth: E31

Orzeszek Sp. z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: N5

Ottomańska Pokusa

Poland Hall: 3 Booth: P10

OWOCOWE SMAKI SP.Z O.O.

Poland Hall: 1 Booth: D2

Ozpet Plastik Global San. ve Tic. A.S

Turkey Hall: 1 Booth: F3

P & C SPA

Italy Hall: 1 Booth: B20

P.P-H "Okruszek" Tomasz Jarosiński

Poland Hall: 1 Booth: G14

Packsters

Poland Hall: 1 Booth: E27

Paperovyj Eco Svit

Ukraine Hall: 1 Booth: E30

Pasieka Łysoń

Poland Hall: 3 Booth: N1

Pasta Diamond

Albania Hall: 1 Booth: D18

PASTIFICIO TEMPORIN SRL

Italy Hall: 1 Booth: B21

Petit Forestier

Poland Hall: 1 Booth: C2

Pfannenschmidt GmbH, K.-W.

Germany Hall: 2 Booth: K6

PGS CORPORATION LTD

Thailand Hall: 1 Booth: E24

PIEROŻEK AR Szelc Sp.J.

Poland Hall: 1 Booth: D2

PK Components Sp. z o. o. Sp. k.

Poland Hall: 2 Booth: K22

Planeat

Poland Hall: 3 Booth: N8

Planet Ayurveda®

India Hall: 2 Booth: H9

Plantway Sp. z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: N7

Poland Fruits

Poland Hall: 1 Booth: F35

POLO GROUP

Spain Hall: 1 Booth: B42

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Poland Hall: 1 Booth: E33

Polskie Młyny sp. z.o.o.

Poland Hall: 3 Booth: N10

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

Poland Hall: 3 Booth: P12

Pomona d.o.o.

Croatia Hall: 2 Booth: K13

Possmei International Co, Ltd.

Taiwan Hall: 1 Booth: E3

Pramleko A2

Poland Hall: 2 Booth: L11

PRAVDA SPIRITS INTERNATIONAL

Poland Hall: 1 Booth: G6

PRO-NOO-BIOTICS Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: J6

PRO-TRANS Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: C8

ProBioVege

Poland Hall: 3 Booth: P6

PROPHARMINN SP. Z O.O.

Poland Hall: 2 Booth: H1

Protec Ingredia Polska Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: J3

Przedsiębiorcy z Województwa Podkarpackiego

Poland Hall: 1 Booth: D2

PureProduct Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: K12

Quartz SA - The Contract Packager.

Poland Hall: 2 Booth: K11

RENDER TECHNOLOGY INVS

Poland Hall: 1 Booth: G16

Rendpaco Eco

Ukraine Hall: 1 Booth: E28

Russell Finex NV

Belgium Hall: 1 Booth: D16

SAYA INTERNATIONAL TEA AND FOOD EXPORTS PVT LTD.

Sri Lanka Hall: 1 Booth: E9

SAYSAN PULSES

Turkey Hall: 1 Booth: G1

Selvan Food

Turkey Hall: 1 Booth: F5

SERio

Poland Hall: 3 Booth: N8

SHAH BROTHERS (INDIAN TEA)

India Hall: 1 Booth: F10

Shanghai Freemen Europe B.V.

Netherlands Hall: 2 Booth: J9

Shroom Drink

Poland Hall: 3 Booth: P5

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych

Poland Hall: 2 Booth: L10

SilnowoSpółka Rolnicza Juchowo Sp. z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: N10

Sirio Europe GmbH &Co KG

Germany Hall: 2 Booth: J11

SOFIO Sp. z o. o.

Poland Hall: 1 Booth: F18

South Fruits Agri

Tunisia Hall: 1 Booth: D5

Spumanti Gemin

Italy Hall: 1 Booth: B2

SRI LANKA TEA BOARD

Sri Lanka Hall: 1 Booth: E7

Stara Mleczarnia

Poland Hall: 3 Booth: M1

Stassen Exports (Pvt) Ltd.

Sri Lanka Hall: 1 Booth: E6

SuperButelki.pl | Artman

Poland Hall: 1 Booth: E27a

Swanson

Poland Hall: 2 Booth: K3

Świat Pigwowca Beata Poślednik

Poland Hall: 3 Booth: P4

TANTUS SP. Z O.O.

Poland Hall: 2 Booth: K21

Targowisko Dobre bo Nasze Warmińsko - Mazurskie

Poland Hall: 1 Booth: F26

Taste Sicilia - Consorzio Chiaramonte

Italy Hall: 1 Booth: B22

The Big Fellow

Poland Hall: 1 Booth: D1

TOKAJ & CO, s.r.o.

Slovakia (Slovak Republic) Hall: 1 Booth: E13

TORIMEX-CHEMICALS LTD. Sp. z o.o.

Poland Hall: 2 Booth: J10

TOSCOBOSCO by Effetre s.r.l.

Italy Hall: 1 Booth: B13

TQMsoft Sp. z o.o. Sp. k.

Poland Hall: 1 Booth: G22

Tradevits Ltd

United Kingdom Hall: 2 Booth: K15

TRAPA CHOCOLATES - EUROPRALINE S.L.

Spain Hall: 1 Booth: B32

TUNISIAN EXPORT PROMOTION CENTER "TUNISIA EXPORT"

Tunisia Hall: 1 Booth: D5

Tural Group

Turkey Hall: 1 Booth: F8

TWARDZIK SPÓŁKA JAWNA

Poland Hall: 1 Booth: E5

UAB Vetrija

Lithuania Hall: 1 Booth: D8

Unilogo Digital Printing

Poland Hall: 1 Booth: E32

VENIT

Italy Hall: 1 Booth: B4

Viands Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: E1

VIKRMA IMPEX PVT LTD

India Hall: 1 Booth: F9

Vilniaus Avilda, UAB

Lithuania Hall: 1 Booth: E21

VisGrana Sp. z o.o.

Poland Hall: 3 Booth: N6

VIVATIS Pharma GmbH

Germany Hall: 2 Booth: K10

WANZL

Poland Hall: 1 Booth: C17

WARDA

Tunisia Hall: 1 Booth: D5

WDX S.A.

Poland Hall: 1 Booth: C12

Wekownia - rzemieślnicze weki restauracyjne

Poland Hall: 3 Booth: M3

WERON

Poland Hall: 2 Booth: J2

Winnica Lubelska

Poland Hall: 3 Booth: N19

WISE TRADING GROUP

Lithuania Hall: 1 Booth: F32

Województwo Mazowieckie

Poland Hall: 1 Booth: D1

WPPH Elena Import-Eksport Franciszek Siegień

Poland Hall: 2 Booth: J4

Wrocławski Park Technologiczny S.A. i Klaster NUTRIBIOMED

Poland Hall: 2 Booth: H6

WS CORP Sp.zo.o.

Poland Hall: 1 Booth: D11

WYRÓB WĘDLIN TRADYCYJNYCH ADAM WĘGŁOWSKI

Poland Hall: 1 Booth: D1

Yanko Sp. z o.o.

Poland Hall: 1 Booth: E34

Zakład Mięsny Smak-Górno

Poland Hall: 1 Booth: D2

ZAKŁADY MIĘSNE MIELCZAREK

Poland Hall: 1 Booth: G23

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów S.A.

Poland Hall: 2 Booth: J8

Zielono Mi Agnieszka Jarosińska

Poland Hall: 1 Booth: D1

ŻUR PISKOREK

Poland Hall: 3 Booth: P3